Navigace

Obsah


Zápisy ze zastupitelstva 2019

Název Vyvěšeno Datum sejmutí
Zápis ze zastupitelstva 13.3.201921.03.201906.04.2019
Zápis ze zastupitelstva 6.2.201916.02.201904.03.2019
Zápisy ze zastupitelstva 2.1.201910.01.201931.01.2019

Zápisy ze zastupitelstva 2018

Zápisy ze zastupitelstva 2017

Zápisy ze zastupitelstva 2016

Zápisy ze zastupitelstva 2015

Zápisy ze zastupitelstva 2014

Název Vyvěšeno Datum sejmutí
Zápis ze zastupitelstva 16.12.201428.12.201413.01.2015
Zápis ze zastupitelstva 25.11.201403.12.201419.12.2014
Zápis ze zastupitelstva 4.11.201413.11.201429.11.2014
Zápis ze zastupitelstva 9.10.201409.10.201425.10.2014
Zápis ze zastupitelstva 9.9.201409.09.201425.09.2014
Zápis ze zastupitelstva 19.8.201420.08.201405.09.2014
Zápis ze zastupitelstva 30.7.201430.07.201415.08.2014
Zápis ze zastupitelstva 26.6.201427.06.201413.07.2014
Zápis ze zastupitelstva 10.6.201415.06.201401.07.2014
Zápis ze zastupitelstva 3.4.201411.04.201427.04.2014
Zápis ze zastupitelstva 11.2.201416.02.201404.03.2014
Zápis ze zastupitelstva 15.1.201415.01.201431.01.2014

Zápisy ze zastupitelstva 2013

Název Vyvěšeno Datum sejmutí
Zápis ze zastupitelstva 10.12.201317.12.201302.01.2014
Zápis ze zastupitelstva 19.11.201323.11.201309.12.2013
Zápis ze zastupitelstva 10.9.201311.09.201327.09.2013
Zápis ze zastupitelstva 20.8.201322.08.201307.09.2013
Zápis ze zastupitelstva 11.6.201313.06.201329.06.2013
Zápis ze zastupitelstva 9.4.201313.04.201329.04.2013
Zápis ze zastupitelstva 12.3.201312.03.201328.03.2013
Zápis ze zastupitelstva 12.2.201315.02.201304.03.2013
Zápis ze zastupitelstva 20.1.201320.01.201305.02.2013

Zápisy ze zastupitelstva 2012

Název Vyvěšeno Datum sejmutí
Zápis ze zastupitelstva 19.6.201229.06.201215.07.2012
Zápis ze zastupitelstva 17.4.201218.04.201204.05.2012
Zápis ze zastupitelstva 28.3.201229.03.201214.04.2012
Zápis ze zastupitelstva 14.2.201221.02.201209.03.2012

Zápisy ze zastupitelstva 2011

Název Vyvěšeno Datum sejmutí
Zápis ze zastupitelstva 13.12.201119.12.201104.01.2012
Zápis ze zastupitelstva 22.11.201128.11.201114.12.2011
Zápis ze zastupitelstva 11.10.201118.10.201103.11.2011
Zápis ze zastupitelstva 9.8.201114.08.201130.08.2011
Zápis ze zastupitelstva 7.6.201115.06.201130.06.2011
Zápis ze zastupitelstva 5.4.201112.04.201127.04.2011
Zápis ze zastupitelstva 8.2.201119.02.201106.03.2011

Zápisy ze zastupitelstva 2010

Název Vyvěšeno Datum sejmutí
Zápis ze zastupitelstva 14.12.201022.12.201006.01.2011
Zápis ze zastupitelstva 23.11.201001.12.201016.12.2010
Zápis ze zastupitelstva 8.11.201016.11.201001.12.2010
Zápis ze zastupitelstva 12.10.201015.10.201030.10.2010
Zápis ze zastupitelstva 28.9.201015.09.201030.09.2010
Zápis ze zastupitelstva 3.8.201015.09.201030.09.2010
Zápis ze zastupitelstva 7.7.201015.09.201030.09.2010
Zápis ze zastupitelstva 11.5.201015.09.201030.09.2010
Zápis ze zastupitelstva 13.4.201015.09.201030.09.2010
Zápis ze zastupitelstva 9.3.201015.09.201030.09.2010
Zápis ze zastupitelstva 7.6.201015.09.201030.09.2010
Zápis ze zastupitelstva 5.2.201015.09.201030.09.2010